Üdvözöljük online áruházunkban!

Mitsubishi-M009T80472 önindító motorok

Rövid leírás:

 0051516401 0061511501 0061516901 0986022980 101463 19011501 20437436BN 20437436OE 28.1463M 30111N 30111N-DR 45-4088 551.523.123 6035634,0 88212783 8822980 A0051516401 A0061511501 A0061516901 CST35634AS CST35634GS IS9144 LRS02416 M009T80472 M009T80473 M009T83671 M009T84771 M9T80472 M9T80473 M9T83671 M9T84771 RNLM9T80472 S5049 STR71172 UD14936S UD15042S MS 558 101463B 101463P 11.022.980 6035634,1 STRL784 MAV126760 CGB-1708-24 113851 CS1463 LRS2416 A0071514601 0071514601


Termék leírás

OEM KÓD

Alkalmazandó járművek

Szolgáltatás

Csomagolás

Termékcímkék

M009T80472 Feszültség [V] 24
Teljesítmény [kW] 7
Forgás CW
A méret [mm] 92
B méret [mm] 47
No./teeth [mennyiség ] 12
Sz. / Fog (belefér) [mennyiség ] 12
No./mount. lyukak [mennyiség ] 3
No./mount. furatok menettel [mennyiség ] 0
L.1 [mm] 348
O.1 [mm] 126.5
O.2 [mm] 126.5
O.3 [mm] 126.5
C.1 [mm] 14
C.2 [mm] 14
C.3 [mm] 14

  • Előző:
  • Következő:

  • MERCEDES 0051516401
    MERCEDES 0061511501
    MERCEDES 0061516901
    BOSCH 0986022980
    KUHNER 101463
    DELCO 19011501
    IGAZI 20437436BN
    IGAZI 20437436OE
    LAUBER 28,1463M
    WAI / TRANSPO 30111N
    WAI / TRANSPO 30111N-DR
    ELSTOCK 45-4088
    PSH 551.523.123
    SANDO 6035634.0
    POWERMAX 88212783
    FRIESEN 8822980
    MERCEDES A0051516401
    MERCEDES A0061511501
    MERCEDES A0061516901
    CASCO CST35634AS
    CASCO CST35634GS
    ISKRA / LETRIKA IS9144
    LUCAS LRS02416
    PRESTOLIT M009T80472
    PRESTOLIT M009T80473
    PRESTOLIT M009T83671
    MITSUBISHI M009T84771
    MITSUBISHI M9T80472
    MITSUBISHI M9T80473
    MITSUBISHI M9T83671
    MITSUBISHI M9T84771
    RNL RNLM9T80472
    AS-PL S5049
    WOODAUTO STR71172
    AS-PL UD14936S
    AS-PL UD15042S
    MAHLE MS 558
    KUHNER 101463B
    KUHNER 101463P
    EUROTEC 11022980
    SANDO 6035634.1
    3EFFE STRL784
    SIOM MAV126760
    AINDE CGB-1708-24
    SZÁLLÍTMÁNY 113851
    HC ALKATRÉSZEK CS1463
    LUCAS LRS2416
    MERCEDES A0071514601
    MERCEDES 0071514601
    Készítsen Modell típus Év Info
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1831 -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1831 AK 1997 - 2002 11946 köbcentis, 313 LE
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1831 K 1997 - 2002 11946 köbcentis, 313 LE
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1831 S -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1832 -  
    MERCEDES-BENZ AXOR 2636 K 2004 - 11967 köbcentis, 360 LE
    MERCEDES-BENZ AXOR 2640 B 2004 - 11967 köbcentis, 401 LE
    MERCEDES-BENZ AXOR 2640 K 2004 - 11967 köbcentis, 401 LE
    MERCEDES-BENZ AXOR 2643 B 2004 - 11967 köbcentis, 428 LE
    MERCEDES-BENZ AXOR 2643 K 2004 - 11967 köbcentis, 428 LE
    MERCEDES-BENZ AXOR 3028 K 2011 - 6374 cm3, 279 LE
    MERCEDES-BENZ AXOR 3236 B 2004 - 11967 köbcentis, 360 LE
    MERCEDES-BENZ AXOR 3236 K 2004 - 11967 köbcentis, 360 LE
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro G -  
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro G 1998 - 6374 cm3, 252 LE
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro G 1999 - 6374 cm3, 279 LE
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro N -  
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro N 1998 - 6374 cm3, 231 LE
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 RHD 1999 - 15928 köbcentiméter, 435 LE
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 RHD 1999 - 15928 köbcentiméter, 476 LE
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 SHD 1999 - 15928 köbcentiméter, 435 LE
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 SHD 1999 - 15928 köbcentiméter, 476 LE

    Minden termékünk egy év garanciális szolgáltatást nyújt. Ha a vásárlás dátumától kezdve bármilyen minőségi probléma merül fel a termékkel kapcsolatban, a minőség-ellenőrzési osztály megerősítését követően vadonatúj termékeket biztosítunk ingyenesen.

    Vállalati cél: Az ügyfelek elégedettsége a célunk, és őszintén reméljük, hogy hosszú távon stabil együttműködési kapcsolatokat alakítunk ki az ügyfelekkel a piac közös fejlesztése érdekében. Ragyogó holnap építése együtt! Cégünk az „elfogadható árakat, a hatékony gyártási időt és a jó értékesítés utáni szolgáltatást” tekinti elvünknek. Reméljük, hogy együttműködünk több ügyféllel a kölcsönös fejlődés és előnyök érdekében. Üdvözöljük a potenciális vásárlókat, hogy vegyék fel velünk a kapcsolatot. A legtöbb probléma a beszállítók és az ügyfelek között a rossz kommunikáció miatt van. Kulturális szempontból a szállítók vonakodnak megkérdőjelezni azokat a dolgokat, amelyeket nem értenek. Lebontjuk ezeket az akadályokat, hogy biztosítsuk azt, amire vágysz, az elvárt szintre, amikor csak akarod. A kritérium a gyorsabb szállítási idő és a kívánt termék.

    Színes csomagoló dobozunk és semleges csomagolódobozunk, valamint testreszabott csomagolódobozunk van. Minden termék egyetlen dobozban lesz csomagolva, rajta minden információ címkéjével, és a dobozokat kartondobozba, a kartondobozokat raklapokba csomagolják.

    Írja ide az üzenetét, és küldje el nekünk