Üdvözöljük online áruházunkban!

Generátor-0124655012

Rövid leírás:

124555036, 124655012, 124655019, 124655500, 986049350, 4935, LRA03285, LRA03413, LRA3285, LRA3413, 5010589551, 7420466317, 5010589551, 7420466317, 7420862899, 20466317, 208492502


Termék leírás

OEM kód

Alkalmazandó járművek

Termékcímkék

0124655012 Feszültség (V) 24
Áramerősség (A) 110
Forgás CW
Csiga típusa Rögzített
Csiga barázdák 8
Csiga átmérője (mm) 73
B + terminál (30) M8
Csatlakozó kód 167

  • Előző:
  • Következő:

  • BOSCH 124555036
    BOSCH 124655012
    BOSCH 124655019
    BOSCH 124655500
    BOSCH 986049350
    BOSCH 4935
    LUCAS LRA03285
    LUCAS LRA03413
    LUCAS LRA3285
    LUCAS LRA3413
    RENAULT 5010589551
    RENAULT 7420466317
    RVI (RENAULT JÁRMŰVEK IND.) 5010589551
    RVI (RENAULT JÁRMŰVEK IND.) 7420466317
    RVI (RENAULT JÁRMŰVEK IND.) 7420862899
    VOLVO 20466317
    VOLVO 20849352
    VOLVO 20850236
    VOLVO 21429782
    Készítsen Modell típus Év Info
    RENAULT teherautók KERAX 460,32 2006 - 12800 köbcentis, 461 LE
    RENAULT teherautók KERAX 500,32 2006 - 12800 köbcentis, 500 LE
    RENAULT teherautók MAGNUM DXi 13 440,19 2009 - 12800 köbcentis, 440 LE
    RENAULT teherautók MAGNUM DXi 13 460,18 T 2006 - 12800 köbcentis, 461 LE
    VOLVO 8700 8700 1999 - 12100 köbcentis, 340 LE
    VOLVO 8700 8700 1999 - 12100 köbcentis, 380 LE
    VOLVO 9700 9700 2001 - 12100 köbcentis, 340 LE
    VOLVO 9700 9700 2001 - 12100 köbcentis, 380 LE
    VOLVO 9700 9700 2001 - 12100 köbcentis, 420 LE
    VOLVO 9700 9700 2007 - 12100 köbcentis, 460 LE
    VOLVO 9700 9700 2009 - 12800 köbcentis, 420 LE
    VOLVO 9700 9700 2009 - 12800 köbcentis, 460 LE
    VOLVO FM FM 500 2005 - 12800 köbcentis, 500 LE
    VOLVO FM FM 500 2012 - 12800 köbcentis, 500 LE
    VOLVO FMX 380 2010 - 12800 köbcentis, 380 LE
    VOLVO FMX 420 2010 - 12800 köbcentis, 420 LE
    VOLVO FMX 460 2010 - 12800 köbcentis, 460 LE
    VOLVO FMX 500 2010 - 12800 köbcentis, 500 LE
    Írja ide az üzenetét, és küldje el nekünk